نمایشگاه ترکمنستان 2024

image

شرکت استخراج سنگ افغان مروارید در نمایشگاه بزرگ تولیدات افغانستان در ترکمنستان از اول مارچ 2024 الی 6 مارچ 2024 اشتراک نموده است که در این نمایشگاه مورد استقبال وزیر صاحب صنعت و تجارت امارت اسلامی افغانستان و بزرگان کشور ترکمنستان بخصوص قربانعلی مالک کلیویچ بردی محمدوف ریئس جمهور سابق و رهبر ملی ترکمنستان قرار گرفته است که شرکت افغان مروارید موفق به قرارداد سنگ مرمر چشت هرات با چندین شرکت ساختمانی ترکمن باشی شده است

که این شرکت های در امورات ساختمانی سازی فاز های دوم و سوم شهرک در حال ساخت در عشق آباد در حال تدارکات کار های ساختمانی میباشند

 

نمایشگاه شیوتو 2015 چین

image

این نمایشگاه یکی از نماشگاه های مطرح است که در عرصه تولیدات سگمنت برای برش سنگ فعالیت دارد که سالانه توجه بیش از 45000 بازدید کننده را به خود جلب کرده است. شرکت استخراج سنگ افغان مروارید نخستین شرکتی است که در این بخش به عنوان سرمایه گذار اشتراک کرده است.

شرکت استخراج سنگ افغان مروارید با هدف توسعه جهانی و معرفی کردن کیفیت بالا و مرغوب تولیداتی که در افغانستان وجود دارد، اقدام به سهم گیری و ورود در بازار ساخت و ساز چین در 2015 کرده است.نمایشگاهشیوتو چین سنگاولیننقطهعطفمهمآنبودوبسیارمهماستکهاینتصوربرایاولینباردرپیمانکارانچینییکاعتباربود اولین هدفاین شرکت ایجاد رابطه با شیوتو بوده که از نقطه نظر برج سازان چینی این یک همکاری طویل مدت خواهد بود. شرکت استخراج سنگ افغان مروارید با توجه به در دسترسقرار دادن سنگ هی سفید مرغوب برای مشتریان و با بهره گیری از طرح های هنری و زیبایحکاکی که روی سنگ های اسلب انجام میشود، توانسته است تا به اهداف خود دست یابد.

مهمترین قسمت های نمایشگاه سنگ شیوتو چین در بخش تولید و عرضه سنگ مرمر، تولیدات شرکت استخراج سنگ افغان مروارید بوده است، چون تولیدات این شرکت بخاطر داشتن تولیدات با کیفیت که از سنگ خام مرغوب بدست میاید و همچنان نمایش سنگ های آینه ای یا بوک مچ روی دیوار ها که ظرافت و زیبای طبیعت را به تصویر کشیده بودند، که توجه بازدید کننده های زیادی را به خود جلب کرده بود.

بیش از 15000 بازدید کننده همزمان با مطالعه مشخصات و کتلاگشرکت از نمایش زیبای سنگ های آینه ای یا بوک مچ روی دیوار ها بازدید کردند. بیش از 1500 بازدید کننده در مورد چگونه گی فروش سنگ مرمر با مسئولین شرکت صحبت کردند و همچنان 25 قرارداد بزرگ به امضإ رسید که این خود موفقیت چشم گیری در اولین نمایشگاه برای این شرکت میباشد. علاقمندان میتوانند از نمایشگاه بعدی این شرکت که به ماه مارچ 2015 در زمن چین برگزار میشود، بازدید کنند.

 

برزگترین نمایشگاه ساخت وساز بیگ فایف دبی2015

image

بزرگترین نمایشگاه سنگ تحت عنوان بیک فایف در دبی به تاریخ 23 الی 26 نومبر 2015 برگزار شد. این نمایشگاه بخاطر جلب توجه بازدید کننده های زیاد از منطقه و جهان از اهمیت خاصی در قسمت بازار سنگ طبیعی خاور میانه دارد. شرکت استخراج سنگ افغان مروارید نخستین شرکتی افغانی است که تولیدات سنگ خود را در این نماشگاه به نمایش گذاشت.در این نمایشگاه که در سالون های ساختمان تجاری دبی به مدت 4 روز برگذار شده بود، بیش از 080.00 بازدید کننده اشتراک کردنده بودند که بیش از 37 درصد یعنی 3000 آنها در سالونی که تولیدات شرکت استخراج افغان مروارید به همراه تصویر معدن سنگ مرمر که در قسمت جنوب غربی ولسوالی چشت شریف شهر هرات قراردارد، بازدید کردند.

در قسمت ورودی غرفه شرکت استخراج سنگ افغان مروارید، بازدید کننده هاتحت تاثیر تصاویر بزرگ و ارزنده ای که بیانگر طبیعت سنگ مرمر میباشد، قرار گرفتند. خصوصیت بارز و بی نظیر که در این تصاویر وجود داشت و نظر بازدیدکننده ها را بخود جلب کرده بود، طرح های زیبای حکاکی شده ای روی اسلب ها بود که بخاطر وجود هنر نور پردازی که در پشت سنگ، به شکل یک حاله زیبا و روشن نمایان شده بود. در کنار این اسلب ها مسیری باریک فرش شده از سنگ مرمر بازدید کننده ها را به بخش پذیرش مهمان ها هدایت میکرد.

شرکت استخراج سنگ افغان مرواریددر نوع خود، میتوان گفت اولین شرکتی است که باعث شده تا افغانستان تولیدات طبیعی خود را در بیرون از مرزها به نمایش میگذارد. این شرکت با در دست داشتن معدن بزرگ سنگ مرمر و همچنان ماشین آلات شرکت گسپری مینوتی ایتالیا که شهرت جهانی دارد، سعی دارد تا تاثیر مثبتی در صنعت و تجارت افغانستان داشته باشد.

شرکت استخراج سنگ افغان مرواریددر نوع خود، میتوان گفت اولین شرکتی است که باعث شده تا افغانستان تولیدات طبیعی خود را در بیرون از مرزها به نمایش میگذارد. این شرکت با در دست داشتن معدن بزرگ سنگ مرمر و همچنان ماشین آلات شرکت گسپری مینوتی ایتالیا که شهرت جهانی دارد، سعی دارد تا تاثیر مثبتی در صنعت و تجارت افغانستان داشته باشد.

جهت معلومات بیشتر از شرکت استخراج سنگ افغان مروارید میتوانیم از مدیر بخش تجارتی شرکت ( احمد علی ) درخواست فرمائید ahmad.a@afghanmorvarid.com

 

نمایشگاه بین المللی سنگ زمن چین 2016

image

به ادامه موفقیت های نمایشگاه شیوتو چین 2015 ، اینکه شرکت استخراج سنگ افغان مروارید میتواند حضور ارزشمندی در بزرگترین نمایشگاه های سنگ دنیای داشته باشد. نمایشگاه بین المللیسنگ زمن چین در6 الی 9 مارچ 2016 در چین برگذار میشود. پیش بینی میشود که در این نمایشگاه رقم تعداد بازدید کننده ها به بالاترین حد ممکن خود خواهد رسید. با جلب و جذب تعداد زیادی از خریداران و شرکت های ساختمانی، نمایشگاه بین المللی زمن چین به یکی از بزرگتری نمایشگاه های برجسته آسیا تبدیل خواهد شد.

شرکت استخراج سنگ افغان مروارید در این نمایشگاه حضور خواهد داشت. این در حالی است که این شرکت سعی دارد تا تعداد غرفه های خود را که در نمایشگاه قبلی شیوتو چین در اختیار داشت را به دو برابر افزایش دهد. همچنان که قرار است که تمامی قسمت های این غرفه ها توسط سنگ های اسلب تزئین شوند بر علاوه از هنر زیبای و خیره کننده حکاکی روی سنگ نیز در قسمت های مختلف استفاده شود.

جهت معلوم و اخذ دعوتنامه میتوانیم از مدیر بخش تجارتی شرکت ( احمد علی ) درخواست فرمائید ahmad.a@afghanmorvarid.com

 

پیشگام راهی که قریه جات شرکت های معدنی را میبینند

image

یکی دیگر از نقاط مثبت این پروژه: استخراج معادن همواره باعث کاستن زیبایی قریه جات میشود.

راه حل ما: شرکت استخراج سنگ مروارید که پیشتاز در استخراج سنگ مرمر و معدن افغانستان است با درایت و ترکیب دانش انجینیران و مهارت های فنی، نیازهای محیطی را به خوبی درک نموده و همکاری و هماهنگی های لازم را در مسیر موفقیت روستا های افغانستان هدف تعین نموده است .

برای اولین بار از نوع خود پروژه معادن سطحی مروارید به قریه جات محلی آموزش و پشتیبانی فنی برای در آمد پایدار را میدهد .با حد اقل ابزار کاری و آب و بدون داشتن نیاز به برق – پروژه معادن سطحی افغانستان یک روش جایگزین به بحران اشتغال/بیکاری در افغانستان است .

 

شرکت مروارید با قانونمندی همچنان با قدرت و توانمندی در حال پیشرفت است

 

ماشین الات براند معتبر گاسپاری منوتی ایتالیا که شرکت افغان مروارید صاحب آنها است