زیر بنا

 • دو فابریکه

 • چهار دفتر و نمایشگاه

 • فابریکه تولیدی بع زیر بنا

  30,000

  متر مربع

 • تولید

  15,000

  متر مربع سنگ بصورت روزانه

با تاسیس شرکت استخراج سنگ افغان مروارید در 2006 تقاضا برای سنگ مرمر با کیفیت به عنوان یک محصول افغانی در جهان ازدیاد یافت . هدف شرکت استخراج سنگ افغان مروارید کمک به اقتصاد افغانستان با استفاده منابع فراوان طبیعی است .به عنوان بزرگترین تولید کننده سنگ مرمر در افغانستان شرکت استخراج سنگ افغان مروارید در راه صنعت پویای معادن افغانستان پیشگام شده است .

با بیش از 40 میلیون دالر سرمایه گذاری این شرکت در هرات ایجاد شده و استخراج ماهانه به 15000 تن افزایش یافته است .شرکت استخراج سنگ افغان مروارید توانا تر از همیشه برای رقابت در بازار های جهانی صنعت سنگ مرمر آماده است و توانایی رقابت با سنگ مرمر مشهور کرارا ایتالیا را دارد. میزان مشتریان ما بیانگر علاقه به سنگ مرمر افغانستان است .شرکت استخراج سنگ مرمر افغان مروارید تولیدات خودرا به ایتالیا- هندوستان-ترکیه-عربستان سعودی-چین ترکمنستان- اندونزیا- امارات متحده عربی و روسیه صادر نموده است

شرکت استخراج سنگ افغان مروارید زمین شناسان و ژیوفیزیک های حرفه ای را از ترکیه- مصر-آسترالیا- افریقا- کانادا و ایالات متحده آمریکا گرد هم آورده است .تخصص های تخنیکی و مدیریتی اجازه سرمایه گذاری سریع بر روی پروژه های جدید را به ما میدهد.شرکت استخراج سنگ افغان مروارید ضمن تمرکز مستمر در افغانستان در حال جستجوی در مقیاس بزرگی از معدن گچ – طلا و نفت در بلیز – گچ و سنگ مرمر سفید در دبی است. بر علاوه شرکت استخراج سنگ افغان مروارید در حال گسترش منابع معدنی خود به تالک – باریت و لیتیوم میباشد.